АНКЕТА ФОРУМ СПОРТ НА ЖИВО ЧАТ РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО ЗА КОНТАКТИ

БГ ФУТБОЛ / БГ ФУТБОЛ

08 Ноември 10, 12:51
Калиакра се подигра с Черно море
Калиакра разгроми Черно море с убедителното 4:0 в мач от 13-ия кръг на "А" футболната ни група.

Двубоят започна отлично за домакините, които още в 15-та минута имаха възможност да поведат. Главният арбитър Александър Костадинов отсъди дузпа, след като Танко Дяков задържа футболист на домакините, но стражът на черноморци спаси удара на Раденцов.

Следващата сериозна заплаха за Черно море дойде две минути по-късно, когато Петър Денчев спаси отлично насочения нов удар на Ивайло Раденцов.

В 35-та минута обаче Николай Петров изведе отлично Четин Садула, който оставен сам в наказателното поле, с прецизен удар опъна мрежата зад Денчев за 1:0.

Пресата на домакините от Калиакра продължи и през втората част. В 51-та минута Николай Петров изведе отлично напред Иван Александров, който останал сам срещу стража на "моряците" вкара втория гол в мача.

До края доминацията на домакините стана пълна, след като в 75-та минута Марко Марков увеличи с още един гол преднината на каварненци, а в 77-та Четин Садула вкара втория си гол в мача и оформи крайното 4:0.