АНКЕТА ФОРУМ СПОРТ НА ЖИВО ЧАТ РЕЗУЛТАТИ НА ЖИВО ЗА КОНТАКТИ

БГ ФУТБОЛ / БГ ФУТБОЛ

24 Октомври 10, 16:56
След промените: ЦСКА прегази Миньор

© Gong.bg
След бурната седмица в ЦСКА и редицата промени в клуба, „червените” записаха първа победа от един месец насам. Под ръководството на временния си наставник Милен Радуканов, армейците се наложиха с 4:2 като гост на пернишкия Миньор пред погледа на националния селекционер Лотар Матеус и неговия помощник Цанко Цветанов. Двубоят на „Стадиона на мира” не мина и без ексцесии, особено през втората част, когато се наложи главният рефер Александър Костадинов да прекрати срещата за няколко минути заради мощните димки и бомбички хвърлени към терена от страна на феновете на домакините. Най-добрият в редиците на гостите Маркиньос реализира две попадения за ЦСКА, а другите два гола бяха дело на Спас Делев и Джузепе Акуаро. За домакините от Миньор се разписаха Янкович и Господинов.